I P, II P szkolenia realizowane są w oparciu o programy zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego.
W trakcie szkolenia uczestnik otrzymuje pełną wiedzę teoretyczną z zakresu obsługi podestu, jego budowy, zasad bezpiecznej eksploatacji oraz sposobów postępowania w razie awarii lub wypadku.
Wyróżnia się podesty ruchome samobieżne (poruszające się) i stacjonarne, które dzielą się według specyfikacji Urzędu Dozoru Technicznego na kategorie:
I P:
II P:
Szkolenie na podesty zakończone jest egzaminem przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego.
Po zakończeniu kursu oraz pozytywnym zdaniu egzaminu operator otrzymuje terminowe zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające go do obsługi w/w urządzeń.
Terminowość zaświadczeń zgodna z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 21 maja 2019 r. w sprawie sposobu i trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych oraz sposobu i trybu przedłużania okresu ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych.
Cena kursu uzależniona jest od kategorii uprawnień i obejmuje:
– pełne szkolenie – część teoretyczną i praktyczną obsługę podestów
– egzamin wewnętrzny wraz z wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu
– materiały szkoleniowe
– załatwiamy za Państwa wszelkie formalności związane z egzaminem UDT
Polecam usługi CSU Santana Bryndal! Super podejście do klienta. Indywidualne dostosowanie jeśli chodzi o godziny wykładów oraz część praktyczną. Szeroka 'gama' kwalifikacji :)
Polecam w stu procentach. Zdane egzaminy na prawo jazdy za pierwszym razem, zaczynając od T w wieku 16 lat potem B a nastepnie już poszło B+E, C, C+E. W przyszłości pewnie i A wskoczy.
Gorraco polecam szkołe jazdy Santana Bryndal. W szczególności pana Krystiana który był moim instruktorem. Wymagający ale też dostosowujący nauke i kolejne etapy do posiadanych umiejętności, dzięki czemu zarówno kat. C jak i C+E zdane za pierwszym razem.